Artykuły prasowe

Prezydent Nelson przemawia podczas krajowej konferencji NAACP

Nowe Prezydium Obszaru Europy rozpoczyna służbę

Z dniem 1 sierpnia 2019 roku Starszy Gary B. Sabin rozpocznie swoją służbę jako nowy Prezydent Obszaru Europy Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich. Starszy Massimo De Feo będzie służył jako pierwszy doradca, a Starszy Erich W. Kopischke jako drugi doradca. Powołanie nowego Prezydium Obszaru ogłoszono w kwietniu...

Nowy program dla młodzieży wchodzi w życie od nowego roku

Od 1 stycznia 2020 r. młodzież Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich zacznie uczestniczyć w nowym programie dla młodzieży przygotowanym i finansowanym przez Kościół.

Nowy prezydent misji już służył w Polsce

W końcu czerwca Mateusza Turka, obecnego prezydenta Polskiej Warszawskiej zastąpi brat David Chandler, który rozpocznie 3-letnią służbę. Towarzyszyć mu będzie żona Stacy i trójka spośród ich sześciorga dzieci. Dla obojga będzie to drugie misyjne spotkanie z Polską – zarówno brat Chandler, jak i siostra Sorenson (nazwisko panieńskie)...

Pisma święte mogą być bardziej zielone niż myślisz

Europejska młodzież okazuje szacunek swoim matkom

Matki docenia się często za życzliwość, okazywaną troskę i miłość. Niektórzy młodzi członkowie Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich doceniają wiarę swych matek, co widać na poniższym filmie:

Siostra Eubank przemawia podczas konferencji ONZ w Genewie

Siostra Sharon Eubank, prezydent Służ Charytatywnych ŚwDO, organizacji pomocy humanitarnej Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich, była jedną z głównych mówców zaproszonych na Drugi Międzynarodowy Szczyt ds. Religii, Pokoju i Bezpieczeństwa, który miał miejsce w siedzibie ONZ w Genewie.

Świątynia w Rzymie przyciągnęła uwagę lokalnych i międzynarodowych mediów

Przesłanie na Wielkanoc

Drodzy Bracia i Siostry,

Przesłanie od Pierwszego Prezydium z okazji Świąt Wielkanocy — kwiecień 2019

„Wstał z martwych” (Ew. Mateusza 28:6) Jest to pełne chwały przesłanie wielkanocne i wspaniała pamiątka zwycięstwa Jezusa Chrystusa, Syna Bożego.